KONST / Litografier / Färglitografi 14677150
nr 1467 7150
Inge Pettersson
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 232/360, Landskap. Färglitografi, bildmått: 37x51, yttermått inklusive ram: 57x69 cm
Inge Pettersson, svensk bildkonstnär född 1944 i Norrköping.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:41:05
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Inge Pettersson
Läs mer om Inge Pettersson